Продавець «ОАЗИС ЗДОРОВЬЯ» Интернет - магазин товаров для красоты и долголетия розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
57 відгуків
ОАЗИС ЗДОРОВЬЯ. Интернет-магазин товаров для здоровья и омоложения
067 458-91-05
+380674589105
+380939412590
+380503233493

Аюрведические специи и травы, повышающие наш иммунитет. Ашаваганда.

Аюрведические специи и травы, повышающие наш иммунитет. Ашаваганда.

Аюрведические специи и травы, повышающие наш иммунитет.  Ашаваганда

 Ашаваганда (Withania somnifera) - очень почитаемое растение индийской аюрведической системы. Он используется при различных заболеваниях и особенно как тонизирующее средство.

На санскрите Ашаваганда означает «запах лошади» из-за его силы и силы лошади. Ашаваганда - это адаптоген, представляющий собой класс растений и трав, которые помогают довести реакцию организма на стресс до нормального уровня. Такие травы делают нас крепче.

Дослідження показують, що витанолид, головний компонент ашаваганды, відповідає за його протимікробні, протипухлинні та імуномодулюючі властивості. Антиоксиданти, що містяться в ашаваганде, відіграють життєво важливу роль в його здатності зміцнювати імунну систему.

Дослідження також показали, що організм природним чином збільшує виробництво оксиду азоту перед обличчям інфекції, що складає частину імуностимулюючої дії трави. Ашаваганда збільшує вироблення оксиду азоту, який відповідає за активацію макрофагів всіх дій імунної системи і покращує здатність поглинати чужорідні клітини.

Ашаваганда також допомагає зменшити запалення, зменшуючи кількість С-реактивного білка в організмі. Цей знижуючий ефект хронічного запалення допомагає імунній системі працювати ефективно, покращуючи дію природних клітин-кілерів, які є частиною вродженої імунної системи і, таким чином, відіграють життєво важливу роль у відторгненні господарем як пухлин, так і інфікованих вірусами клітин